Lokal na sprzedaż

Tułowice

3 250 000 zł
1 476 m2 · 2 201,90 zł/m2

Wyślij znajomemu


 
3 250 000 zł

Informacje ogólne

Numer oferty
478/9376/OLS
Cena
3 250 000 zł
Cena za m2
2 201,90 zł
Powierzchnia
1 476 m2
Liczba pięter
2
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Handlowo/Usługowe, Biurowe, Inne, Inne
Stan budynku
Idealny
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Biurowo-handlowy

Parametry dodatkowe

Recepcja:
Tak
Monitoring:
Tak
Ochrona:
Tak
Kontrola dostępu:
Tak
Alarm:
Tak
Czujniki dymu:
Tak
Tryskacze:
Tak
Klimatyzacja:
Tak
Podwieszane sufity:
Tak
Winda:
Tak

Opis

Szukasz miejsca dla swojego biznesu? Interesuje Cię przemysłowa część miasta? Zapraszam na prezentację lokalu biurowo-usługowo-produkcyjnego w przemysłowej części miasta Tułowice, woj. opolskie przy ul. Porcelanowej 2F. Nieruchomość dobrze zlokalizowana, w odległości 2 km mamy obwodnicę Niemodlina, 5 km do drogi krajowej nr 46 Opole-Nysa oraz 10 km od wjazdu na autostradę A4. Przedmiotem sprzedaży jest obiekt, który można zaadaptować pod działalność produkcyjną, administracyjną, usługową, hurtownię lub pod Twój własny pomysł.
Działka o powierzchni 0,0923 ha ma kształt zbliżony do prostokąta o numerze ewidencyjnym 135/49 położona w strefie przemysłowej miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie głównej drogi.
Teren posesji utwardzony nawierzchnią asfaltową i betonową, ogrodzony z bramą wjazdową zamykaną na klucz. Powierzchnia użytkowa budynku wynosi 1476,80 m2, jego kubatura wynosi 10320 m3.
Nieruchomość została wykonana w technologii tradycyjnej, konstrukcji murowanej, stojąca w zabudowie zwartej z innymi budynkami komercyjnymi, niepodpiwniczona z poddaszem nieużytkowym.
Obiekt o trzech niezależnych kondygnacjach składających się z 27 pomieszczeń (biura, pomieszczenia magazynowe, recepcja, łazienki, pomieszczenia techniczne, szatnie, pomieszczenia produkcyjne, kotłownie i poddasze). Funkcjonalnie budynek stanowi zakład produkcyjny. Jest możliwość wynajęcia całego budynku lub samego drugiego piętra.
W 2006 roku obiekt przeszedł generalny remont i modernizację. Wymieniony został dach, okna, posadzki, całą sieć energetyczna, internetowa, kanalizacyjna i grzewcza. Ponadto nieruchomość została zaopatrzona w klimatyzacje w każdym pomieszczeniu, wentylację mechaniczną, monitoring ( 12 kamer ), system alarmowy, instalację odgromową i przeciw pożarową. Budynek posiada windę. Dostęp do budynku strzeże system kontroli indywidualnej firmy Roger( tzn. każdy pracownik posiada indywidualna własną kartę dostępu). Media: woda, prąd i kanalizacja miejska. Ogrzewanie własna kotłownia, piec węglowy na eko groszek. Aktualnie w budynku znajduje się zakład szwalniczy. Możliwość kupna obiektu wraz z maszynami szwalniczymi oraz z udziałami w firmie szwalniczej Fabstyle.

Cena do negocjacji.

Zapraszamy do naszego biura w celu omówienia szczegółów oferty oraz ustalenia dogodnego dla Państwa terminu prezentacji.

Bezpieczna transakcja za pośrednictwem INVESTOR NIERUCHOMOŚCI NIEMODLIN:

- darmowa pomoc przy uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na rynku

- pełne bezpieczeństwo kupna i sprzedaży na podstawie polisy OC PZU

- kompleksowe wsparcie agenta podczas całego procesu transakcji

Szczegóły oferty: INVESTOR NIERUCHOMOŚCI Oddział w Niemodlinie, ul. Drzymały 2 - Wojciech Błasiak (licencja nr 23271) tel. 600 420 666

Mapa

Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.