Lokal na sprzedaż

Kraków-Podgórze

2 099 999 zł
302,80 m2 · 6 950,33 zł/m2

Wyślij znajomemu


 
2 099 999 zł

Informacje ogólne

Numer oferty
483/9376/OLS
Cena
2 099 999 zł
Cena za m2
6 950,33 zł
Powierzchnia
302,80 m2
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Sportowo/Rekreacyjne
Stan budynku
Dobry
Rynek
Wtórny
Dostępne od
2022-01-01

Opis

Przedmiotem sprzedaży jest wysoki lokal o powierzchni 302.80 m2 - jest on położony na parterze, lokal jest jasny, przestronny ciepły. W lokalu jest wydzielone pomieszczenie o funkcji administracyjno-biurowej - jest ono wyposażone w meble biurowe.
Lokal posiada dodatkowe zabezpieczenie poprzez okratowanie zewnętrzne okien.
Lokal posiada szerokie drzwi zewnętrzne, oraz konstrukcja nieruchomości (wystająca część zewnętrzna) przed lokalem stanowić może mini rampę - co umożliwia sprawny i lekki proces dostarczenia materiałów. Podjazd samochodu do samej rampy.
Przedmiotowy lokal jest wyposażony w sprawną instalację przeciwpożarową.
Lokal jest długi, przestronny, na podłodze jest posadzka(płytki) w kolorze piaskowym. Taka posadzka umożliwia w każdej chwili utrzymanie czystości na terenie całego lokalu.
Do lokalu przynależą pomieszczenia, które stanowią zaplecze sanitarne. Jest wyposażona kuchnia we wszystkie niezbędne sprzęty oraz drugie pomieszczenie tj: pełne zaplecze sanitarne (umywalka, toaleta).

Lokal położony w okolicy Rynku Podgórskiego.

W lokalu od ponad 15 lat w lokalu była prowadzona działalność gospodarcza o profilu hurtowym. Lokal nie wymaga nakładów do dalszego prowadzenia działalności gospodarczej.
Jest możliwość zakupu lokalu na fakturę.

Zapraszam na okazanie nieruchomości - oferta jest dostępna tylko w naszym biurze nieruchomości. (rodzina) !!!.

Mapa

Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.