Mieszkanie na sprzedaż

Kraków

482 700 zł
26 m2 · 18 565,38 zł/m2

Wyślij znajomemu


 
482 700 zł

Informacje ogólne

Numer oferty
7851/9376/OMS
Cena
482 700 zł
Cena za m2
18 565,38 zł
Powierzchnia
26 m2
Liczba pokoi
1
Piętro
1
Liczba pięter
5
Rynek
Pierwotny
Rok budowy
2022
Stan nieruchomości
Do wykończenia

Parametry dodatkowe

Winda:
Tak

Opis

Proponowany lokal to 26 m2 w pełni wyposażonego apartamentu hotelowego z zagwarantowaną umową najmu. Lokal urządzony w bardzo wysokim stylowym standardzie. Eleganckie wnętrza lokalu harmonizują z całością inwestycji - recepcją oraz restauracją. W pokoju do dyspozycji gości aneks kuchenny z czajnikiem, ekspresem do kawy oraz zlewozmywakiem.

Sprawdzony potencjał biznesowy dla tej lokalizacji.  Jest to rozbudowa istniejącego już biznesu,  pod tym adresem działają z powodzeniem 4* Hotel i restauracja, które pomimo pandemii i trudnych czasów są rentowne i poszerzają bazę stałych klientów. Oferowany lokal będzie częścią wspomnianego hotelu.
Termin uruchomienia obiektu, który jest gwarantowany umową to 1 stycznia 2023, jest to data od której lokal zacznie przynosić zysk dla właściciela.
Proponowana cena zakupu obejmuje w pełni wyposażony apartament przygotowany pod najem. Co miesięczna kwota najmu wypłacana wynajmującemu to ok 5-5,5% wartości inwestycji (wartość ta uwzględnia już składkę na fundusz remontowy i wszystkie dodatkowe koszty związane z najmem)
Podejmując decyzją o zakupie Investor otrzymuje:
- kompleksową obsługę inwestycji, brak zaangażowania czasowego w wykończenie i wyposażenie lokalu
- ciągłość najmu czyli przewaga nad zakupem mieszkania i jego samodzielny wynajmem, w przypadku mieszkania nawet krótkotrwała przerwa wynikająca z zmiany najemcy powoduje konieczność przejęcia przez właściciela lokalu płatności  czynszu, abonamentów, odświeżenia
-  stałą kwotę najmu waloryzowaną co roku o wskaźnik inflacji
- wszystkie umowy z dostawcami, abonamenty oraz ubezpieczenia bierze na siebie operator/najemca
- dla inwestorów proponowane jest 7 dni pobytu właścicielskiego, po wykorzystaniu pakietu stały rabat -25% na usługi noclegowe i -10% na usługi gastronomiczne w restauracji aBracciate                                                      
- możliwość wyjścia z inwestycji w trakcie trwania umowy lub po jej zakończeniu,


Cena netto to 392 500 zł, możliwość całkowitego odliczenia VAT zarówno przez przedsiębiorcę jak i osobę prywatną.
Istnieje możliwość finansowania dla firm kredytem inwestycyjnym do kwoty 600 000 zł na uproszczonych zasadach, bez zabezpieczenia hipotecznego,  darmowym poręczeniem BGK, a zdolność wyliczana po przychodzie a nie dochodzie firmy.

Załączone zdjęcia przedstawiają przykładowe, urządzone i działające pokoje w istniejącym już Hotelu.

Szczegóły oferty INVESTOR NIERUCHOMOŚCI Legionowo, Joanna Klocek tel. 501 100 666

Mapa

Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.