Dom na sprzedaż

Smolarzyny

224 900 zł
63 m2

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
224 900 zł

Informacje ogólne

Numer oferty
3931/9376/ODS
Cena
224 900 zł
Powierzchnia
63 m2
Powierzchnia działki
1 806 m2
Liczba pokoi
3
Stan budynku
Do remontu
Typ domu
Wolnostojący
Rynek
Wtórny
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Usytuowanie garażu
Wolnostojący

Parametry dodatkowe

Dach:
Blacha
Typ okien:
Drewniane (stary typ), PCV, PCV
Kształt działki:
Trapez
Ukształtowanie działki:
Płaska
Ogrodzenie:
Siatka
Dostępne w okolicy:
Kościół, Sklep, Zabudowa niska, Las, Szkoła
Droga dojazdowa:
Asfaltowa
Komunikacja:
Bus, Autobus, PKS
Ujęcie wody:
Miejska, Studnia
Rodzaj kanalizacji:
Miejska
Rodzaj ogrzewania:
Kominkowe

Opis

Na sprzedaż dom położony pod Łańcutem, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w miejscowości Smolarzyny. Miejscowość płożona wśród lasów

Budynek mieszkalny, jednorodzinny o powierzchni zabudowy 63 m2. Budynek drewniany z elementami murowanymi. Stropy drewniane z belkami. Pokrycie dachu z blachy. Dom wybudowany został w 1932 roku, zlokalizowany na działce, o powierzchni 18,06 ara, w pierwszej linii zabudowy przy drodze asfaltowej.  Około 10 lat temu przeprowadzony został kompleksowy remont dachu z wymianą pokrycia dachowego - blacha pokryta powłoką alucynkową. 

W skład nieruchomości wchodzą także budynki gospodarcze o łącznej powierzchni około 179 m2 wybudowane w roku 1958 i 1970. Budynki wzniesione w technologii tradycyjnej w systemie drewnianym oraz mieszanym: drewniano-murowanym z betonowymi stropami. Dwie piwnice z betonową podłogą. 

Działka jest w pełni uzbrojona, do budynku doprowadzony gaz, woda, kanalizacja, prąd. Dodatkowo na działce sprawna studnia. Działka posiada bezpośredni dostęp do drogi asfaltowej. Kształt działki zbliżony do trapezu o bokach długości: 49 m, 60 m, 40 m, 27 m. Grunt: Br-PsVI.

Na tym terenie nie występuje ryzyko zagrożenia powodzią wg PGW WP.

W okolicy:
- sklep (700 m),
- szkoła podstawowa, klub sportowy, plac zabaw (650 m),
- kościół (550 m),
- stawy w Smolarzynach (700 m),
- apteka (4,8 km),
- ośrodek zdrowia (5 km),
- zespół szkół i przedszkole (5 km),
- stacja paliw (5,2 km),
- Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Białobrzegach (5,8 km): Fitness Park (Siłownia, SPA, sauny, kort do squash-a), obiekty rekreacyjne (oświetlone korty tenisowe, siłownia na powietrzu, skałki do wspinaczki, ścieżka zdrowia, 2 boiska do piłki plażowej, 2 boiskami do gry w bule, boisko do badmintona, stoliki do gry w tenisa, stoliki do gry w szachy i warcaby, plac zabaw, tor rowerowy. Kompleks boisk ORLIK, profesjonalny skatepark, sztuczne lodowisko, dostępne w sezonie zimowym i park nordic-walking.
- wjazd na autostradę A4 (6,8 km).

Lokalizacja zapewnia bliski dostęp do Łańcuta (7,8 km) oraz szybki i komfortowy dojazd do Rzeszowa autostradą  A4 (20 min. jazdy). Jednocześnie gwarantuje dostęp do pełnej infrastruktury społecznej a także ciszę, spokój i bezpośredni kontakt z przyrodą. 

Masz pytania - zadzwoń!

Oferta wyłącznie w INVESTOR NIERUCHOMOŚCI Łańcut, Katarzyna Huk tel. 790 357 657

Mapa

Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.