Najważniejsze jest pierwsze wrażenie, ponieważ decyzję o zakupie nieruchomości klient podejmuje już w ciągu pierwszych sekund podczas jej oglądania.

Podstawowy argument, który uzasadnia home staging to średni czas sprzedaży mieszkania, który wynosi 42 dni, a domu około 90.

Zastanówmy się, dlaczego jest tak, że jak sprzedajemy samochód to czyścimy tapicerkę, polerujemy karoserię, żeby tylko wyglądał jak najkorzystniej dla klientów, sprzedał się szybko i za jak najwyższą cenę?

A nieruchomość? Może wspólnie ze mną spróbują Państwo z nią zrobić to samo?

Skontaktuj się i podnieś wartość swojej nieruchomości!

Karolina Marcickiewicz, Home stager
tel. 601 742 129

Wyślij prośbę o kontakt

Wyślij prośbę o kontakt

 Akceptuję Politykę Prywatności

Administratorem danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Investor Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-193) ul. Stawki 2a lok. U, e-mail: biuro@investor.net.pl. Dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie w celu obsługi zapytania dotyczącego oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Dane osobowe przechowywane będą przez okres niezbędny do obsługi zapytania. Dane osobowe będą przekazywane agentom współpracującym lub podmiotom działającym w ramach Sieci Franczyzowej Investor Nieruchomości w celu udzielenia odpowiedzi na zapytania. Dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych o prawie do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, prawie wniesienia sprzeciwu oraz skargi do PUODO w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych odbywa się z naruszeniem przepisów ochrony danych osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże jest warunkiem obsługi zapytania.