Działka na sprzedaż

Bełchatów

ul. Wojska Polskiego

1 300 000 zł
1 958 m2 · 663,94 zł/m2

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
1 300 000 zł

Informacje ogólne

Numer oferty
3450/9376/OGS
Cena
1 300 000 zł
Cena za m2
663,94 zł
Powierzchnia działki
1 958 m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Inna
Ujęcie wody
Miejska
Rodzaj kanalizacji
Miejska

Parametry dodatkowe

Ogrodzenie:
Częściowe
Plan miejscowy:
Plan zagospodarowania przestrzennego
Przeznaczenie działki w planie lub studium:
Tereny produkcyjno-usługowe, Tereny zabudowy mieszkaniowej
Możliwość podziału:
Tak
Droga dojazdowa:
Asfaltowa

Opis

Działka Inwestycyjna
Przedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa niezabudowana, oznaczona w ewidencji gruntów jako działka nr. 254 o pow. 0,1958ha, położona w Bełchatowie przy ul. Wojska Polskiego 92. Stan prawny nieruchomosci uregulowany. Głównym atutem nieruchomości jest jej lokalizacja. Działka znajduje się w ciągu drogi wojewódzkiej nr 484 charakteryzującej się dużym natężeniem ruchu samochodowego. W sąsiedztwie zlokalizowane są obiekty handlowo-usługowe i budynki mieszkalne jedno i bloki wielokondygnacyjne. Ponadto otoczenie stanowią tereny zabudowane o charakterze mieszkaniowym osiedlowym jak również obiekty handlowe wielkogabarytowe w tym galeria handlowa. Mając na uwadze przeznaczenie nieruchomosci w planie miejscowym  należy podkreślić ,że jej lokalizacja jest korzystna, a jej wartość na przestrzeni czasu będzie wzrastać.  Dodatkowym atutem jest dojazd do działki z dwóch stron. Od ul. Wojska Polskiego i od ulicy Janusza Groszkowskiego, która bezpośrednio graniczy z centrum handlowym w Bełchatowie. 

Cena 1300 000zł do negocjacji

Oferta na wyłączność.

Szczegóły oferty: INVESTOR NIERUCHOMOŚCI Bełchatów ul. Wojska Polskiego 23b
 -Alicja Błaszczyk   tel. 728 874 066
W przypadku braku możliwości skontaktowania się telefonicznie prosimy o przesłanie wiadomości SMS oddzwonimy najszybciej jak będzie to możliwe

Mapa

Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.