Lokal na wynajem

Pyskowice

ul. Ignacego Paderewskiego

3 000 zł
147 m2 · 20,41 zł/m2

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
3 000 zł

Informacje ogólne

Numer oferty
1226/9376/OLW
Cena
3 000 zł
Powierzchnia
147 m2

Opis

Oferujemy do wynajmu lokal użytkowy, położony przy ulicy Paderewskiego w Pyskowicach znajdujący się na pierwszej kondygnacji niskiego budynku.
Na powierzchni 147,7 m2 znajduje się 5 wyodrębnionych pomieszczeń, z czego największa to sala obsługi/sprzedażowa z bezpośrednim wejściem z ulicy, dwa magazynki, pokój oraz zaplecze socjalne z toaletą. Lokal w ostatnich latach wykorzystywany był jako punkt sprzedaży artykułów alkoholowych, salon kosmetyczny, sprzedaż mebli. Doskonała lokalizacja pod wszelkiego rodzaju usługi lub handel. Lokal posiada dwa odrębne wejścia, przed budynkiem miejsca parkingowe ogólnodostępne.
Lokal częściowo po remoncie: nowy piec i instalacja CO, podłogi w płytkach grosowych, nowe futryny, okna PCV, przygotowanie instalacji wod-kan pod lokal kosmetyczny lub fryzjerski.
Dodatkowo do  wykorzystania ok. 100 m2 piwnicy.

Uwaga Inwestorzy!
Istnieje techniczna możliwość wyodrębnienia części lokalu pod niezależne mieszanie o powierzchni ok. 50 m2 z bezpośrednim wejściem z klatki schodowej.

Zapraszam do kontaktu.

INVESTOR NIERUCHOMOŚCI
Rafał Stępień, tel. 691 353 749 

Mapa

Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.