Magazyn na sprzedaż

Świdwin

ul. Spółdzielcza

1 499 000 zł
1 000 m2 · 152,95 zł/m2

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
1 499 000 zł

Informacje ogólne

Numer oferty
30/9376/OHS
Cena
1 499 000 zł
Cena za m2
152,95 zł
Powierzchnia
1 000 m2
Powierzchnia działki
9 800 m2
Rynek
Wtórny
Przeznaczenie (obiekt)
Magazynowe

Parametry dodatkowe

Nazwa budynku:
Hala magazynowa/produkcyjna
Typ hali:
Murowana

Opis

Przedstawiam państwu do sprzedaży halę magazynową, położoną w Świdwinie, na działkach nr 16/33, 16/34, 16/35 o łącznej powierzchni 0,98 ha. Zabudowana jest budynkiem murowanym o charakterze niemieszkalnym (magazynowo - biurowym, magazynowo – warsztatowym / produkcyjnym ), szerokie możliwości adaptacyjne obiektu, pozwala na prowadzenia każdej działalności produkcyjno - magazynowej.
W hali znajdują się pomieszczenia sanitarne, a także istnieje możliwość adaptacji pomieszczeń na cele biurowe lub mieszkalne. Do działki, podłączone zostały wszelkie niezbędne media, zbiornik na szambo,a także na terenie działki znajduje się wymurowany zbiornik na deszczówkę, która jest odprowadzona z dachu, dzięki czemu teren nie ulega podtopieniom.
Cała nieruchomość jest ogrodzona, a wjazd odbywa się przez bramę przesuwną. Dojazd do działki prowadzi droga utwardzona/gruntowa. Na całej powierzchni budynku został wymieniony dach.  Nieruchomość znajduje się na obrzeżach m. Świdwin, gdzie znajdują się liczne zakłady produkcyjne oraz magazynowe.
Działka znajduje się w bliskim sąsiedztwie strefy aktywności biznesowej, co sprawia, że jest doskonałą propozycją dla inwestorów poszukujących dogodnej lokalizacji na prowadzenie swojego biznesu. 

 Istnieje możliwość wynajęcia hali, koszt 10,00 zł/m2. Serdecznie zapraszam na prezentację nieruchomości.

Mapa

Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.